رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

توحین شدت بالااااای ArianKhan

DarKStaR

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LorD%24taR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ArianKhan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: ایشون میخواستن با این روش که من گلد رو 1$ بهشون بفروشم بعد با اکانت دومشون بیان پول رو بدن چون لانچر ندارن و نمیتونن 2تا اکانت همزمان روشن داشته باشن گلد رو از من بخرن منم میگفتم برن با اکانت دوم پولو به حساب اکانت اصلیشون بریزن و بیان بخرن چون اصرار داشتن که گلد رو برای این اکانتشون میخوان منم اصرار به راه قابل اطمینان خودمو داشتم و وقتی دیدم ایشون اصرار میکنه گفتم نه و ایشون شروع کردن به فحش ناموس دادن

• مدارک (فیلم یا عکس): AG_SA_0261.jpg

AG_SA_0262.jpgAG_SA_0263.jpg

AG_SA_0263.jpgAG_SA_0264.jpg

AG_SA_0264.jpgAG_SA_0259.jpg

AG_SA_0259.jpgAG_SA_0260.jpgAG_SA_0260.jpgAG_SA_0259.jpgAG_SA_0264.jpgAG_SA_0263.jpgAG_SA_0262.jpg

رفاقت

چیزی نیست

که

هرکسی              KiYaRaSh.KiYaNi 

بتونه

توش

خوب باشه 

LorD%24taR.png ?? 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم.

شکایت شما پذیرفته شد!

با توجه به سطح (8 و 10/36 رسپکت) فرد خاطی به مدت 120 دقیقه از صحبت محروم گردید.

+بسته شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...