بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

TlGeR

Freeze کردن ادمین Butler

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: __EMPeRoR__.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ButleR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Smart..png

• توضیحات: سلام. در مدارک میبینید که من داشتم با لیدر مدیک صحبت میکردم اما ایشون با CMD فریز دارن منو کیل میدن

• مدارک (فیلم یا عکس): cxok_ag-sa-0001.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام، خیلی خوشحالم که کارام توجه شمارو جلب کرده و باعث میشه به فروم زیاد سر بزنید!

این شکایت شما به دلیل فعال نبودن /Timestamp  به صورت خودکار رد میشه ولی لازم دونستم یک سری چیزارو بگم!!

شما بار اولتون نیست که ایجاد مزاحمت میکنید قبل از اینکه شمارو فریز کنم شما یک بار بندرو کیل دادید در حالی که داشتم صحبت میکردم با @Smart و از اونجایی که ایشون هم حضور داشتن ازشون میخوام که ازار ایشون رو تایید کنند.

شما غیر از بار دفعات دیگری هم اقدام به ازار اذیت کردید یک نمونه هم @Meli شاهد هستن که با ایشون صحبت میکردم و شما ایجاد تداخل کردید! 

از ادمین @Markeloff و @Ali میخوام که ایشون رو به  دلیل شکایت بی مورد مجازات کنید

لینک به ارسال

من زیاد دیدم _EMperor_  با  Butler درگیر بشه و باهاش لج کنه

خوب ببین _Emperor_  وقتی هی با یه ادمین کل کل کنی و باهاش لج کنی برای ازار و اذیت کردن , ایشون هم Freez میکننتون

لینک به ارسال

در 6 ساعت قبل، HichkaS گفته است:

این شکایت شما به دلیل فعال نبودن /Timestamp  به صورت خودکار رد میشه ولی لازم دونستم یک سری چیزارو بگم!!

تعیین تکلیف هم که برای شکایت میکنی چه رویی داری واقعن

لینک به ارسال

در ۱ ساعت قبل، Fergal گفته است:

تعیین تکلیف هم که برای شکایت میکنی چه رویی داری واقعن

قوانین رو خوندی؟

نقل قول

برای شکایت باید حتما سند و مدرک کافی برای اثبات داشته باشید، تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

خب الان که خوندی! 

_____

رو دارم چون قوانین رو خوندم!! 

رو دارم چون تواناییشو دارم!! 

رو ی من به تو ربطی نداره!!!!!!

@Markeloff لطفا مجازات شکایت بی مورد بر روی اکانت ایشون پس از انبن شدن اجرا گردد.

لینک به ارسال

با سلام

متاسفانه شکایت شما به دلیل:

در 1 ساعت قبل، HichkaS گفته است:

برای شکایت باید حتما سند و مدرک کافی برای اثبات داشته باشید، تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

رد میشود. لذا اگر مدرکِ کافی تری (فعال بودن Timestamp/) دارید، در یک پست جداگونه آنرا قرار دهید.

همچنین به ادمین @HichkaS اخطارهای جدی بابت لحن حرف زدن داده شد.

+بسته شد.

لینک به ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.