رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Grisly - 2 subleader

DrDep

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: __Mani__.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Grisly.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: ایشون مدت زمانه زیادی دو ساب لیدر انتخاب کرده بودن و وقتی هم که انلاین بودن اقدام به ست رنک نکردند و مشخصه که اون تایم وار بوده! در یو سی پی قابل مشاهده هست که از کی تا کی 2 تا ساب لیدر داشتند! چرا دو تا ساب لیدر داره که بخواد سابش تو وار گان های بیشتری ورداره؟

• مدارک (فیلم یا عکس): 

Grisly.png

در تاریخ بنویسید

مارو در اذان صبح اعدام می کنند

در اذان شب به گلوله می بندند

کسانی که خدایشان رحمان

پیامبرشان مهربان

و امامشان مظلوم بوده

Dr.Dep.png

_FaRZaD.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم 

در زمان وار ساب لیدر Desert حضور پیدا نکردن بنابراین بنده Mr.DALTON رو به طور موقت و به خاطر شرایط وار و نیاز داشتن به هلیکوپتر ساب کردم و متوجه نشدم که Desert اسلیپ هستن و فکر کردم که افلاین هست و باید از UCP ایشون رو R1 کنم و به خاطر شرایط وار و وضعیت بد اینترنت (طول میکشه تا بخوام از UCP اقدام کنم) منتظر موندم که Desert انلاین بشه تا یکیشون رو از ساب لیدری بردارم ولی گویا ایشون اسلیپ بوده

اما اصلا از موقعی که Mr.DALTON رو ساب کردم ایشون از حالت اسلیپ بیرون نیمدن و کلا Desert در وارهای اجباری 1/1/2020 حتی برای یک دقیقه شرکت نکرده.

بدرود.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Grisly گفته است:

با سلام خدمت شاکی محترم 

در زمان وار ساب لیدر Desert حضور پیدا نکردن بنابراین بنده Mr.DALTON رو به طور موقت و به خاطر شرایط وار و نیاز داشتن به هلیکوپتر ساب کردم و متوجه نشدم که Desert اسلیپ هستن و فکر کردم که افلاین هست و باید از UCP ایشون رو R1 کنم و به خاطر شرایط وار و وضعیت بد اینترنت (طول میکشه تا بخوام از UCP اقدام کنم) منتظر موندم که Desert انلاین بشه تا یکیشون رو از ساب لیدری بردارم ولی گویا ایشون اسلیپ بوده

اما اصلا از موقعی که Mr.DALTON رو ساب کردم ایشون از حالت اسلیپ بیرون نیمدن و کلا Desert در وارهای اجباری 1/1/2020 حتی برای یک دقیقه شرکت نکرده.

بدرود.

ببین اقا نپیچون شما یه مدت طولانی دو تا ساب لیدر داشتی حالا این که نتو اینا نداشتیو اینا اصلن پاسخ خوبی نمیتونه باشه! وقتی داری ساب لیدر انتخاب میکنی اول ساب اولیو ست رنک باید بکنی بعد یه مدت طولانی این کار رو انجام ندادی! اصل موضوع اینه

در تاریخ بنویسید

کسانی که خدایشان رحمان

پیامبرشان مهربان

و امامشان مظلوم بوده

Dr.Dep.png

_FaRZaD.png

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Grisly گفته است:

شما مدرکی داری که دوتا ساب لیدر تو وار بودن یا حتی دوتا ساب لیدر همزمان انلاین و پشت سیستم بودن؟

هیچ ارتباطی نداره که 2 سابلیدر داخل War شرکت کرده باشند یا خیر بنده هم همین شکایت رو + توضیحات دیگه کردم.

همچنین شما به عنوان یک لیدر اطلاع دارید که سابلیدر در اصل برای چه کاری انتخاب میشه!

1.کمک به شما برای تست گرفتن

2.باید قابل اعتماد باشند

3.سابقه ی خوبی داشته باشند

4.سطح بالا داشته باشند!

شما شخصی رو سابلیدر کردید که محرومیت داشتند و سعی کردید دور بزنید + شما فرصت کافی برای Setrank کردن داشتید.

• مرسی 1
  • هاها 1
  • چی چی 2
لینک به دیدگاه

طبق بررسی که از تاریخچه اقلیت شد:

1.png

2.png

3.png

بازیکن مورد نظر DeserT همزمان با Mr.DALTON1153 به مدت یک ساعت ساب لیدر این اقلیت بودند.

طی این ساعت چنانچه مدرکی از آنلاین بودن هر دو نفر با هم در War دارید ارسال کنید.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Mary گفته است:

طبق بررسی که از تاریخچه اقلیت شد:

1.png

2.png

3.png

بازیکن مورد نظر DeserT همزمان با Mr.DALTON1153 به مدت یک ساعت ساب لیدر این اقلیت بودند.

طی این ساعت چنانچه مدرکی از آنلاین بودن هر دو نفر با هم در War دارید ارسال کنید.

شما چرا از قضیه منجرف میشید؟ اینکه 1 ساعت باهم ساب لیدر بودن خودش جرمه! بنده هدف شکایتم اینه که آقا چرا این اقا تو یه مدت طولانی 2 تا ساب لیدر داشته!؟ حالا شما هی بپیچونین

در تاریخ بنویسید

کسانی که خدایشان رحمان

پیامبرشان مهربان

و امامشان مظلوم بوده

Dr.Dep.png

_FaRZaD.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MaNIam گفته است:

شما چرا از قضیه منجرف میشید؟ اینکه 1 ساعت باهم ساب لیدر بودن خودش جرمه! بنده هدف شکایتم اینه که آقا چرا این اقا تو یه مدت طولانی 2 تا ساب لیدر داشته!؟ حالا شما هی بپیچونین

عزیز مشکلی برای شما یا دیگران پیش میاد که ۲ ساب لیدر باشن ولی یکیشون افلاین باشه؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...