رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کار نکردن بازیابی پسورد با شماره تلفن

SWAT

ارسال‌های توصیه شده

سلام بنده یک بار دیشب اومدم پسوردمو بازیابی کنم یک بار هم چند دقیقه پیش ولی متاسفانه از کار افتاده و کار نمیکنه پسورده جدید میده اما اکانت همون پسورد و پین کد قبلیرو داره و تغییری نمیکنه درخواست رسیدگی

@Ali

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png
? ??? ??? ?????'? ???? ??? ?? ????? ???? ??? ?????? 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 ساعت قبل، SWAT گفته است:

اما اکانت همون پسورد و پین کد قبلیرو داره

اگه پسوورد و پین رو یادتونه در بازی با ChangePassword/ و ChangePin/ میتونید تغییر دهید.

ویرایش شده توسط LeyToM
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، LeyToM گفته است:

اگه پسوورد و پین رو یادتونه در بازی با ChangePassword/ و ChangePin/ میتونید تغییر دهید.

دکتر ? خودم میدونم اشکال UCP رو میخواستم بگم رفع شه

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، SWAT گفته است:

دکتر ? خودم میدونم اشکال UCP رو میخواستم بگم رفع شه

درواقع متنم رو اشتباه دادم نمیشد پاکش کرد دیگه یجوری جمعش کردم :|

• هاها 1
لینک به دیدگاه

• مؤسس

لطفاً در نظر داشته باشید که گاهی اوقات شبکه SMS قطع می شود.

با توجه به بررسی ما سیستم الان به درستی کار می کند.

اگر شما اس ام اس دریافت نمی کنید از آنتن خود اطمینان حاصل فرمایید و پیامک های تبلیغاتی را روشن کنید.

در صورتی که مشکل شما برطرف نشد شماره ای که برای آن درخواست SMS می کنید را برای ما پیام خصوصی کنید.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Ali گفته است:

اگر شما اس ام اس دریافت نمی کنید از آنتن خود اطمینان حاصل فرمایید و پیامک های تبلیغاتی را روشن کنید.

سلام اصلا مشکلم این نیست اس ام اس صحیح و سریع میاد با پسورد منتها رو اکانت عوض نمیشه چیزی ارز کردم که ?

در در ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ در 20:25، SWAT گفته است:

پسورده جدید میده

الان مجدد تست کردم مثال عملیش هم آقای X پسوردش رو یادش میره آقای X از طریق کنترل پنل اقدام میکنه با شماره تلفن پسوردشو بازیابی کنه آقای X میره و فراموشی رمز رو میزنه اسم اکانت، کد زیر و شماره تلفنش هم وارد میکنه اس ام اس تاییدیه برا آقای X میاد که حاوی کده مجدد اس ام اس پسورد جدید میاد که شامل پسورد جدیده و میگه: رمز جدید اکانت شما: jjkdsghvfelan آرساکیا گیم 

آقای X خیلی خوشحال میشه میره با پسوردی که براش ارسال شده تست میکنه و میبینه ا اصلا عوض نشده که! و هیچی روی اکانت تغییر نکرده و هنوز همون پسورد و پینه قبلیه آقای X ناراحت میشه چند تا فوش تو دلش میده (شوخیه بن ندید ?) و میاد قسمت مشکلات محیط پست میزاره با موضوع: کار نکردن بازیابی پسورد با شماره تلفن 

من: ?

آقای X: ? 

UCP: ?

Ali: ?

@Ali 

ویرایش شده توسط SWAT
  • دوست دارم که 1
  • هاها 2
  • چی چی 2

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...