رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سابلیدر - Church

MeIi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Meli.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Church.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام

درمورد عکس اول: لیدر عزیز ما یک سابلیدر انتخاب کردند به نام =Joker=

درمورد عکس دوم: سابلیدر ایشون فردی به نام fcpoker که گویا لیدر عزیز در تاریخ  2019-12-23 20:33:06 به ایشون FW دادند پس از 4 روز  FW  ایشون توسط سابلیدر (=Joker=) پاک می شود و ایشون رو رنک 2 می کنند.

ما اینجا 2 تا قانون داریم:

"اخطارهای اقلیت (FW) پس از 2هفته و اخطارهای لفظی (AV) بعد از یک هفته بعد از آخرین اشباهی که در اقلیت کردید پاک خواهد شد."

"در پاک کردن مجازات های اعمال شده حتی با صلاح دید لیدر امکان پاک شدن مجازات زود تر از موعد مقرر وجود ندارد، شما باید بیشتر درباره‌ی اشتباه خود فکر کرده و سعی کنید آن را تکرار نکنید."

خواهشمندم در انتخاب سابلیدر بیشتر دقت کنید.

"همچنین قانون داریم که اشتباهات سابلیدر پای لیدر نوشته میشه!"

با سپاس.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

عکس 1

عکس 2

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
  • هاها 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام.

همونطور که در این عکس مشخصه ، در تاریخ 23-12 بنده به پلیر FcPoker فکشن وارن دادم ، و بعدش مشخص شد که این FW رو نباید میدادم (که بحثش مفصله و توضیحاتش جداس)

بعد در همون روز فکشن وارن ایشون  توسط لیدر ، حذف شد! ( Received a FW CLEAR )

و اون فکشن وارنی که من در تاریخ 27-12 پاک کردم از این پلیر ، مربوط به فکشن وارنی بود که در تاریخ 13-12 از لیدر سابق گرفته بود! و سپس رنک آپ ایشون انجام شد (چون لیدر قرار بود از UCP انجام بدن که نتونستن به دلیل نت ضعیف و من انجامش دادم)

با تشکر

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم: @Meli

FW که در تاریخ 23/12/2019 | 20:33:06 پاک کردم به اشتباه داده شده بود.(تاریخ دریافت اخطار اقلیت: 2019-12-23 | 00:08:05)

اما درمورد FW که در تاریخ 27/12/2019 توسط SubLeader من پاک شد بعد از  گذشت 14روز از دریافت FW بوده (تاریخ دریافت اخطار اقلیت: 2019-12-13)

در عکس اولی دلیلی نمیبینم که برای انتخاب SubLeader به شما توضیح بدم!

ایشون تو این مدت بجز این FW که به اشتباه دادن تمام کار هاشون کاملا صحیح بوده و به نحو احسن انجام وظیفه کردن که خدارو شکر قبل از 24ساعت جلوی این اشتباه رو گرفتیم.

طبق اظهارات fcpoker ایشون در حالت Sleep/ بودن و بعد از بازی خارج شدن و SubLeader برای داشتن شغلی بجز CarMechanic به ایشون FW دادن

البته SubLeader باید صبر میکردن تا fcpoker در بازی حاضر بشن و بعد اخطار بدن که شغلتو عوض کن

در ضمن در مدارک =Joker= هم شخص مذکور در حالت Sleep/ بوده

امیدوارم سوتفاهم پیش آمده برای شاکی محترم @Meli برطرف شده باشد

• هاها 1

!Do not judge me

!You do not live out of the half of what I've been doing well

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Major گفته است:

FW که در تاریخ 27/12/2019 توسط SubLeader من پاک شد بعد از  گذشت 14روز از دریافت FW بوده (تاریخ دریافت اخطار اقلیت: 2019-12-13)

شکایت شما رد شد.

+ بسته شد.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...